fraxel logookeanijaVIE  okeanija photo small

Lazerinės procedūros

Vis dažniau žmonėms prireikia įvairių korekcijų, kadangi nepriekaištinga išvaizda yra daugelio sričių sėkmės garantas ar būtina sąlyga. Vienas iš būdų padailinti savo išvaizdą – trūkumų panaikinimas lazerinės procedūros pagalba.

Lazerinių procedūrų pagalba galima atlikti labai daug korekcijų tiek veido srityje, tiek ir tvarkant kitas kūno vietas: kaklą, dekoltė, įvairius operacijų ar žaizdų randus, strijas ir kt. Dėl plataus panaudojimo galimybių lazerinės procedūros yra labai paklausios ir taikomos pakankamai dažnai bei labai įvairiems žmonėms.

Lazerinės procedūros pašalina net senus randus

Seni randai – senas galvos skausmas, neduodantis ramybės daugumai. Didelė dalis mano, kad įsisenėjusių randų pašalinimas neįmanomas, tačiau iš tiesų lazeriu galima pašalinti net ir daugybę metų odą darkiusius senų žaizdų palikimus. Gana nesudėtinga, ne itin ilga ir tikrai efektyvi procedūra padės atgauti džiaugsmą savo kūnu, nebereikės slėpti randų vietų. Ypač šia paslauga žavisi moterys, turinčios strijų ar randų po Cezario pjūvio.

Gijimas užtrunka, bet rezultatas matomas iš karto

Pirmasis rezultatas po procedūros pasimato iš karto, tačiau dažnai tai būna ne visai tai, ko pacientai tikisi. Dauguma atveju reikalauja šiek tiek laiko, todėl keletą savaičių oda po lazerinės procedūros gyja ir gerėja. Ji tampa švelnesnė, šviesesnė ir netgi lygesnė. Apie pusę metų juntamas progresas ir tuomet pasimato galutinis rezultatas. Kadangi nieko nėra amžino ir oda yra linkusi senėti, rezultatu galėsite džiaugtis bent keletą metų, o daug kas priklauso nuo Jūsų gyvenimo būdo, amžiaus, procedūros sudėtingumo ir odos tipo.

Nepaisant to, jog Jūsų oda patirs šiokį tokį šoką – po lazerinės procedūros į kasdienį gyvenimą galėsite grįžti labai greitai. Atlikus procedūrą antroje darbo savaitės pusėje nuo kitos savaitės pradžios turėtumėte be jokių problemų galėti grįžti į darbą. Turite abejonių? Ateikite į konsultaciją ir aptarkite visas smulkmenas, kartu su specialistu parinksite tinkamiausią procedūros planą ir laiką.

Galima ir net siūloma derinti skirtingas odos priežiūros procedūras

Dažnai sudvejojama, ar galima lazerines procedūras derinti su kitomis odos priežiūros procedūromis. Manoma, jog viena gali pakenkti kitai, tačiau derinti tikrai jas galima, o kartais net ir rekomenduojama, jei siekiama nepriekaištingo rezultato. Geriausias būdas dvejonėms išsklaidyti – kreiptis į mūsų specialistus, kurie patars, padės suderinti gražinimo procedūrų kompleksą įtraukiant tiek lazerines procedūras, tiek ir injekcijas ar bet kurias kitas.

Dažniausiai net ir paprastos procedūros Jūsų grožio skatinimui gali padėti pakeisti gyvenimo kokybę iš esmės, bet, deja, ne visi išdrįsta tam pasiryžti. Jei domitės lazerinėmis procedūromis, tikėtina, norite kažką pakeisti, paslėpti ir pradėti labiau mėgautis savo išvaizda. Jei esame teisūs – kreipkitės į mus jau dabar, nedelskite be priežasties – procedūra nėra skausminga ar labai nemaloni, naudojamos anestetinės priemonės, kurios Jūsų odos jautrumą sumažina iki minimalaus, tad juntamas tik šioks toks dirginimas, lietimas. Vieniems tai primena vabzdžius, kiti teigia juntą karštą dilgčiojimą. Tik ypač jautrūs žmonės gali jausti didesnį diskomfortą, todėl jei turite hiperjautrią odą – pasikonsultuokite su mūsų specialistais dėl papildomų galimybių numalšinti jautrumą ir skausmą.

Kviečiame artimiausiu metu pasinaudoti mūsų siūlomomis lazerinės procedūros galimybėmis ir iš karto mėgautis pasikeitusia išvaizda!